| Merknaam: | PRIMERA |
| Modelnummer: | M651 |
| MOQ: | 1000m2 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Standaard exportpallet en doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Beschrijving | |
| Artikel nr. |
M651 |
| W.A. | 1 tot en met 3% |
| Grootte | 600 x 600 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Graad | AAA |
| Tipe tegel | Buitenvloertegels |
| Functie |
Zuurbestendige, antibacteriële, brandbestendige, warmte-isolatieve, slijtvast, niet-glijdende
|
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Merknaam: | PRIMERA |
| Modelnummer: | M651 |
| MOQ: | 1000m2 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Standaard exportpallet en doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Beschrijving | |
| Artikel nr. |
M651 |
| W.A. | 1 tot en met 3% |
| Grootte | 600 x 600 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Graad | AAA |
| Tipe tegel | Buitenvloertegels |
| Functie |
Zuurbestendige, antibacteriële, brandbestendige, warmte-isolatieve, slijtvast, niet-glijdende
|
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()