| Merknaam: | PRIMERA |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Standaard exportpallet en doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| material | Jade Glass Mosaics |
| Chip Size | 15x15mm |
| Sheet Size | 1883x1780mm/4730x1520mm/2300x1520mm |
| MOQ | 1pc |
| function | anti-slip,wear-resistant,scratch-resistant,waterproof |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Merknaam: | PRIMERA |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Standaard exportpallet en doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| material | Jade Glass Mosaics |
| Chip Size | 15x15mm |
| Sheet Size | 1883x1780mm/4730x1520mm/2300x1520mm |
| MOQ | 1pc |
| function | anti-slip,wear-resistant,scratch-resistant,waterproof |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()