| Merknaam: | PRIMERA |
| Modelnummer: | JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H/JKB471003H/JKB471006H/JKB477768H |
| MOQ: | 200m2 |
| Verpakking: | Standaard exportpallet en doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Beschrijving | |
| Artikel nr. |
JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H JKB471003H/JKB471006H/JKB47768H |
| Maat | 470x1200 mm (kan in trede 300x1200 mm en stijgbuis 170x1200 mm worden gesneden) |
| Laat ruimte achter | 35 mm |
| Materiaal | Keramiek |
| WA | 1~3% |
| Cijfer | AAA |
| MOQ | 200m2 |
| Functie |
Zuurbestendig, antibacterieel, vuursteen, warmte-isolatie, slijtvastheid, antislip |
![]()
![]()
![]()
| Merknaam: | PRIMERA |
| Modelnummer: | JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H/JKB471003H/JKB471006H/JKB477768H |
| MOQ: | 200m2 |
| Verpakking: | Standaard exportpallet en doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Beschrijving | |
| Artikel nr. |
JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H JKB471003H/JKB471006H/JKB47768H |
| Maat | 470x1200 mm (kan in trede 300x1200 mm en stijgbuis 170x1200 mm worden gesneden) |
| Laat ruimte achter | 35 mm |
| Materiaal | Keramiek |
| WA | 1~3% |
| Cijfer | AAA |
| MOQ | 200m2 |
| Functie |
Zuurbestendig, antibacterieel, vuursteen, warmte-isolatie, slijtvastheid, antislip |
![]()
![]()
![]()