| Merknaam: | PRIMERA |
| Modelnummer: | JKB47825H/JKB47875H/JKB47902H/JKB471023H/JKB471026H/JKB4730H |
| MOQ: | 200m2 |
| Verpakking: | Standaard exportpallet en doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Beschrijving | |
| Artikel nr. |
JKB47825H/JKB47875H/JKB47902H/JKB471023H/JKB471026H/JKB4730H |
| Maat | 470x1200 mm (kan in trede 300x1200 mm en stijgbuis 170x1200 mm worden gesneden) |
| Laat ruimte achter | 38 mm |
| Materiaal | Keramiek |
| WA | 1~3% |
| Cijfer | AAA |
| MOQ | 200m2 |
| Functie |
Zuurbestendig, antibacterieel, vuursteen, warmte-isolatie, slijtvastheid, antislip |
![]()
![]()
![]()
| Merknaam: | PRIMERA |
| Modelnummer: | JKB47825H/JKB47875H/JKB47902H/JKB471023H/JKB471026H/JKB4730H |
| MOQ: | 200m2 |
| Verpakking: | Standaard exportpallet en doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Beschrijving | |
| Artikel nr. |
JKB47825H/JKB47875H/JKB47902H/JKB471023H/JKB471026H/JKB4730H |
| Maat | 470x1200 mm (kan in trede 300x1200 mm en stijgbuis 170x1200 mm worden gesneden) |
| Laat ruimte achter | 38 mm |
| Materiaal | Keramiek |
| WA | 1~3% |
| Cijfer | AAA |
| MOQ | 200m2 |
| Functie |
Zuurbestendig, antibacterieel, vuursteen, warmte-isolatie, slijtvastheid, antislip |
![]()
![]()
![]()