| Merknaam: | PRIMERA |
| Modelnummer: | JKB47005H/JKB47056H/JKB47748H-YC/JKB47751H-YC/JKB47753H-YC/JKB47823H |
| MOQ: | 200m2 |
| Verpakking: | Standaard exportpallet en doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Beschrijving | |
| Artikel nr. |
Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: De in lid 1 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op: |
| Grootte | 470x1200mm ((kan in stap 300x1200mm en riser 170x1200mm gesneden) |
| Verlaat de ruimte | 38 mm |
| Materiaal | van keramiek |
| W.A. | 1 tot en met 3% |
| Graad | AAA |
| MOQ | 200 m2 |
| Functie |
Zuurbestendige, antibacteriële, brandbestendige, warmte-isolatieve, slijtvast, niet-glijdende |
![]()
![]()
![]()
| Merknaam: | PRIMERA |
| Modelnummer: | JKB47005H/JKB47056H/JKB47748H-YC/JKB47751H-YC/JKB47753H-YC/JKB47823H |
| MOQ: | 200m2 |
| Verpakking: | Standaard exportpallet en doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Beschrijving | |
| Artikel nr. |
Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: De in lid 1 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op: |
| Grootte | 470x1200mm ((kan in stap 300x1200mm en riser 170x1200mm gesneden) |
| Verlaat de ruimte | 38 mm |
| Materiaal | van keramiek |
| W.A. | 1 tot en met 3% |
| Graad | AAA |
| MOQ | 200 m2 |
| Functie |
Zuurbestendige, antibacteriële, brandbestendige, warmte-isolatieve, slijtvast, niet-glijdende |
![]()
![]()
![]()