| Merknaam: | PRIMERA |
| Modelnummer: | MG366601 MG366602 |
| MOQ: | 500m2 |
| Verpakking: | Standaard van het de Uitvoerpallet en Karton Verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
Bloempatroon 30x60cm Gouden Opgepoetste Zilveren Lijn
Decoratieve Tegels
| Naam | Bloempatroon 30x60cm Gouden Opgepoetste Zilveren Lijn Decoratieve Tegels |
| PUNT NR. | MG366601 MG366602 |
| Type | Keramische tegel |
| Grootte | 300x600mm |
| Absorptie | 1~3% |
| Dikte | 9.59.8mm |
| Uage | Gebruikt voor Binnenlandse Vloer |
| Certificaat | CE&ISO9001 |
| MOQ | 500 SQM |
| Betalingstermijnen | L/C, e-controleert T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, enz. |
| levertijd | 7-30days |
| Opmerking | Voor meer informatie van onze producten bezoek tevreden vriendelijk ourwebsite of contacteer ons per e-mail |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Meer gouden zilveren lijnen 30x60cm decoratieve tegels hier voor keus:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Merknaam: | PRIMERA |
| Modelnummer: | MG366601 MG366602 |
| MOQ: | 500m2 |
| Verpakking: | Standaard van het de Uitvoerpallet en Karton Verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
Bloempatroon 30x60cm Gouden Opgepoetste Zilveren Lijn
Decoratieve Tegels
| Naam | Bloempatroon 30x60cm Gouden Opgepoetste Zilveren Lijn Decoratieve Tegels |
| PUNT NR. | MG366601 MG366602 |
| Type | Keramische tegel |
| Grootte | 300x600mm |
| Absorptie | 1~3% |
| Dikte | 9.59.8mm |
| Uage | Gebruikt voor Binnenlandse Vloer |
| Certificaat | CE&ISO9001 |
| MOQ | 500 SQM |
| Betalingstermijnen | L/C, e-controleert T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, enz. |
| levertijd | 7-30days |
| Opmerking | Voor meer informatie van onze producten bezoek tevreden vriendelijk ourwebsite of contacteer ons per e-mail |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Meer gouden zilveren lijnen 30x60cm decoratieve tegels hier voor keus:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()